Torby papierowe Kraków

Ekskluzywne torby papierowe z nadrukiem to jedna z możliwości marketingu lokalnego, dzięki któremu Twoja firma może zyskać większą rozpoznawalność. Kraków to duże miasto, w którym torby reklamowe mogą znacząco zwiększyć ilość Twoich potencjalnych klientów, dlatego torebki papierowe powinny być wysokiej jakości i o odpowiedniej wytrzymałości, aby zaciekawiły innych nie tylko wyglądem ale także swoją funkcjonalnością.

Torby papierowe Kraków

Torba papierowa – Kraków chwali ekologiczne rozwiązania

Reklamówki ze sztucznego tworzywa nie są już żadną alternatywą w dzisiejszych czasach, dlatego trzeba wykorzystywać bardziej ekologiczne rozwiązania doceniane przez społeczeństwo. Jako producent toreb papierowych możemy jednoznacznie stwierdzić, że Kraków to miasto, w którym ludzie szukają ekologicznych możliwości a każda szanująca się firma wie jak ważny dla środowiska jest recykling. Torba papierowa jest dostępna teraz w każdym sklepie spożywczym, w księgarniach i w każdym innym miejscu, w którym możesz kupić gotowy produkt fizyczny i go zapakować, ale nie tylko. Szkolenia, targi, konferencje – to tutaj największe marki rozdają torby papierowe z nadrukiem (logo), w których znajdziesz materiały edukacyjne, ulotki czy firmowe gadżety.

 

Torby papierowe na wymiar
ferrari torba papierowa z nadrukiem
Torba papierowa z nadrukiem Eska
Wymiary standardowe w cm

Szerokość Dno / Bok Wysokość
18 9 23
22 10 30
22 11 25
25 15 30
25 15 41
31 18 43
32 16 44
45 16 54

Torby papierowe – producent Kraków

Wykonujemy torby papierowe w wielu rozmiarach w zależności od przeznaczenia i wymogów klienta. Jeśli potrzebujesz torby na alkohol to bez problemu zaprojektujemy dla Ciebie ekskluzywne torby papierowe odpowiednio wzmocnione, aby zwiększyć ich wytrzymałość. Odpowiedniej jakości uchwyt i materiał pozwolą Ci na wyjątkową prezentację wysokogatunkowych alkoholi i bezpieczny ich transport. Torba papierowa wykonana przez naszą firmę może być efektowna zarówno jako opakowanie prezentowe jak i biznesowe.

Prowadzisz swoją firmę w mieście Kraków i nie masz jeszcze torby na swoje produkty lub materiały biznesowe? Koniecznie skontaktuj się z nami w celu stworzenia indywidualnego projektu i wprowadź swój biznes na wyższy poziom dzięki spersonalizowanym opakowaniom z nadrukiem i skorzystaj z zalet tej powierzchni reklamowej.

Nasza oferta

Torby reklamowe

Skontaktuj się