Torby papierowe Gdańsk

Torby papierowe to opakowania, które zyskały na popularności w ostatnich latach, w dużej mierze ze względu na swoją wygodę i ekologiczność. W Gdańsku są one coraz chętniej wybierane przez klientów, którzy doceniają ich zalety. Torby papierowe są lekkie, ale jednocześnie wytrzymałe, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w transporcie zakupów. Są także łatwe w utylizacji, ponieważ są biodegradowalne i nie stanowią zagrożenia dla środowiska.

Torby papierowe z nadrukiem Gdańsk

Jako producent torb papierowych z nadrukiem wiemy, jak ważne jest dla naszych klientów, aby ich torby papierowe z nadrukiem były wykonane z wysokiej jakości materiałów i wytrzymałych nadruków. Dlatego staramy się, aby każda torba, którą produkujemy, była starannie wykonana z dbałością o każdy detal. Jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży, oferujemy szeroki wybór rozmiarów, kolorów i wzorów, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze torby z nadrukiem to nie tylko skuteczna forma reklamy, ale także praktyczne i wygodne opakowanie do transportu zakupów. Oferujemy także konkurencyjne ceny, by nasi klienci mieli pewność, że inwestując w nasze torby papierowe z nadrukiem, dokonują najlepszego wyboru.

 

Torby papierowe na wymiar
ferrari torba papierowa z nadrukiem
Torba papierowa z nadrukiem Eska
Wymiary standardowe w cm

Szerokość Dno / Bok Wysokość
11 9 39
13 6 19
16 7 23
20 10 25
24 9 32
30 10 40
32 13 42
40 10 30

Torby papierowe z nadrukiem Gdańsk – wyjątkowa forma reklamy

Torby papierowe z nadrukiem to doskonała forma reklamy dla firm, które chcą się wyróżnić na tle konkurencji. U nas mogą Państwo zamówić  torby torby papierowe z własnym nadrukiem. Jako producent torby papierowe z nadrukiem możemy wykonać w różnych rozmiarach i wariantach. Torby papierowe są idealnym rozwiązaniem dla sklepów, które chcą wyróżnić się na tle konkurencji i przyciągnąć uwagę klientów. Torby papierowe z nadrukiem są także ekologiczne, co wpisuje się w trend zwiększonej świadomości ekologicznej, a tym samym przyciągają klientów, którzy zwracają uwagę na zrównoważony rozwój.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą z miasta Gdańsk, zobacz naszą ofertę toreb papierowych. Jako wieloletni producent jesteśmy w stanie spełnić wszystkie potrzeby i wytyczne Twojej firmy.

Obsługujemy między innymi miasta: Warszawa, Katowice, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Lublin, Szczecin, Gdańsk, Bydgoszcz

 

Nasze realizacje

torba laminowana z nadrukiem Discovery

Torba papierowa z nadrukiem Discovery

torba laminowana z nadrukiem Shimano

Torba papierowa z nadrukiem Shimano

torba-laminowana z nadrukiem Schweppes

Torba papierowa z nadrukiem Schweppes

torba-laminowana z nadrukiem FeDex

Torba papierowa z nadrukiem FedEx

torby laminowane z nadrukiem Eska

Torba papierowa z nadrukiem Eska

torby laminowane z nadrukiem EIS

Torba papierowa z nadrukiem EIS

torby laminowane z nadrukiem Raiffeisen POLBANK

Torba papierowa z nadrukiem Raiffeisen POLBANK

torby laminowane z nadrukiem Saale Unstrut

Torba papierowa z nadrukiem Saale Unstrut

Nasza oferta

Torby reklamowe

Skontaktuj się