Torby papierowe Wrocław

Zależy Ci na większej rozpoznawalności Twojej firmy w mieście Wrocław? Torby papierowe z nadrukiem to ekskluzywny rodzaj marketingu lokalnego. Wrocław ma status miasta spotkań. To bardzo popularne miejsce dla różnych grup wiekowych. Część z nich to Twoi potencjalni klienci a torby papierowe z logo lub hasłem reklamowym sprawią, że klienci bez problemu trafią do Ciebie, jeśli będą potrzebowali Twojego produktu. Dlaczego właśnie nasze torebki papierowe powinny Cię zainteresować? Z bardzo prostego powodu! Jesteśmy producentem toreb papierowych dla firm w mieście Wrocław od wielu lat i dzięki naszej wiedzy, zaangażowaniu i poczuciu estetyki klienci wracają do nas po więcej.

Jakie torby papierowe wybrać dla firmy w mieście Wrocław?

Wszystko zależy od rodzaju działalności, jaką prowadzisz. Jeżeli jesteś właścicielem kawiarni lub restauracji z dowozem lub działasz jako firma cateringowa na terenie miasta Wrocław to ekologiczne torby papierowe z nadrukiem (w tym przypadku najlepiej sprawdzi się logo) będą dla Ciebie idealne. Są one wytrzymałe, funkcjonalne i estetyczne a dodatkowo możesz traktować je jako świetny nośnik reklamy. Firmy, które dbają o naturalne środowisko są dodatkowo punktowane w oczach klientów, dlatego pamiętaj, że Wrocław rządzi się swoimi prawami i foliowe woreczki tutaj nie mają już miejsca.

 

Torby papierowe na wymiar
ferrari torba papierowa z nadrukiem
Torba papierowa z nadrukiem Eska
Wymiary standardowe w cm

Szerokość Dno / Bok Wysokość
18 9 23
22 10 30
22 11 25
25 15 30
25 15 41
31 18 43
32 16 44
45 16 54

Dla kogo torby papierowe laminowane?

Torby laminowane z nadrukiem to must have dla marek, które w ofercie mają ekskluzywny produkt. Jeżeli sprzedajesz biżuterię, perfumy, luksusową odzież, wysokogatunkowy alkohol czy inny prestiżowy produkt to laminowane torebki będą idealne dla Twojej firmy. Są one wytrzymałe, dzięki czemu masz pewność, że sprzedana droga butelka wina nie rozbije się podczas transportu lub deszcz nie rozmoczy torby papierowej, w której znajduje się drogi prezent Twojego klienta dla drugiej połówki. Torby laminowane są bardzo estetyczne i mogą być wykorzystywane wielokrotnie przez Twoich klientów, co sprawi że Twoje logo zostanie lepiej zapamiętane.

Torby papierowe Wrocław

Torby papierowe Wrocław

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wszystkich przedsiębiorców z miasta Wrocław. Oferujemy profesjonalną opiekę i doradztwo a także szybką realizację. Zamówienia dostarczamy pod wskazany adres. Jako producent mamy możliwość wykonania torby w każdym rozmiarze i kolorze według Twoich wytycznych.

Nasza oferta

Torby reklamowe

Skontaktuj się