Torby papierowe Szczecin

Jako wieloletni producent toreb papierowych, możemy zagwarantować Ci szeroki wybór asortymentu i indywidualne podejście. Te wartości przyniosły nam setki zadowolonych klientów, dlatego zaufaj nam jeśli zależy Ci na wysokiej jakości i chcesz stać się jednym z nich! Prowadzisz swoją firmę w mieście Szczecin? Dostarczamy zamówienia pod wskazany adres w całej Polsce. Torby papierowe to must have w dzisiejszych czasach, jeżeli oferujesz produkt fizyczny. Jeżeli prowadzisz firmę usługową w mieście Szczecin to torebki papierowe również mogą Ci się przydać. Prowadzisz szkolenia? Bierzesz udział w targach lub konferencjach? Chodzisz na spotkania biznesowe z kontrahentami? Torby papierowe z nadrukiem mogą pełnić rolę Twojej wizytówki, która zapadnie w pamięć jak żadna inna. Możesz przekazać w nich uczestnikom lub klientom materiały, ulotki i gadżety firmowe.

Torby papierowe z nadrukiem – Szczecin

Jeżeli prowadzisz firmę lokalną, Twoimi odbiorcami są mieszkańcy miasta Szczecin. Z pewnością promujesz już swoje produkty w internecie, ale nie zapominaj o promocji lokalnej! Torby papierowe z nadrukiem są świetnym nośnikiem reklamy a dzięki wysokiej jakości i funkcjonalności Twoi klienci będą używać ich wielokrotnie zwiększając tym samym rozpoznawalność Twojej firmy dając realne przełożenie na wzrost Twoich odbiorców. Mała inwestycja, duży zysk. Dodatkowo, zamawiając torby papierowe laminowane zwiększysz prestiż swojej firmy, a ekologiczne torebki papierowe – zaufanie. Dbanie o środowisko w dzisiejszych czasach, szczególnie w kontekście firm jest bardzo ważne dla społeczeństwa a ocieplanie wizerunku firmy sprawia, że wzrasta sympatia a co za tym idzie – wyższa sprzedaż.

 

Torby papierowe na wymiar
ferrari torba papierowa z nadrukiem
Torba papierowa z nadrukiem Eska
Wymiary standardowe w cm

Szerokość Dno / Bok Wysokość
11 9 39
13 6 19
16 7 23
20 10 25
24 9 32
30 10 40
32 13 42
40 10 30

Torby papierowe laminowane czy ekologiczne?

Wybór należy do Ciebie. Jeżeli prowadzisz księgarnię, sklep spożywczy, kosmetyczny, sklep ze zdrową żywnością, markę odzieżową i inne tego typu miejsca w mieście Szczecin to ekologiczne torby papierowe z nadrukiem lub bez będą dla Ciebie idealną opcją. Produkujemy je z dbałością o szczegóły, aby były estetyczne, funkcjonalne i odpowiednio wytrzymałe. Jeżeli jednak prowadzisz sklep z luksusowymi alkoholami, perfumami, biżuterią i innymi dobrami ekskluzywnymi, to polecamy wyższej klasy torby papierowe laminowane. Są one bardziej prestiżowe i zwiększają status marki.

Nasze torby papierowe wprowadzą Twoją firmę na wyższy poziom – zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z miasta Szczecin do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Nasze realizacje

torba laminowana z nadrukiem Discovery

Torba papierowa z nadrukiem Discovery

torba laminowana z nadrukiem Shimano

Torba papierowa z nadrukiem Shimano

torba-laminowana z nadrukiem Schweppes

Torba papierowa z nadrukiem Schweppes

torba-laminowana z nadrukiem FeDex

Torba papierowa z nadrukiem FedEx

torby laminowane z nadrukiem Eska

Torba papierowa z nadrukiem Eska

torby laminowane z nadrukiem EIS

Torba papierowa z nadrukiem EIS

torby laminowane z nadrukiem Raiffeisen POLBANK

Torba papierowa z nadrukiem Raiffeisen POLBANK

torby laminowane z nadrukiem Saale Unstrut

Torba papierowa z nadrukiem Saale Unstrut

Nasza oferta

Torby reklamowe

Skontaktuj się