Torby papierowe Poznań

Prowadzisz gastronomię, usługi cateringowe, księgarnię a może sklep w mieście Poznań? W każdej z tych działalności torby papierowe są niezbędnym elementem. Dodatkowo, wybierając torby papierowe z nadrukiem – zwiększasz świadomość swojej firmy wśród lokalnej społeczności. Jako producent toreb papierowych możemy zaoferować Ci profesjonalne doradztwo w tym zakresie oraz wyjątkowy produkt tworzony z zaangażowaniem z wysokiej jakości materiałów. Jeżeli zależy Ci na zainwestowaniu w torebki papierowe, które spełnią oczekiwania Twoich klientów w mieście Poznań to zapoznaj się z naszą ofertą.

Torby papierowe Poznań

Torby papierowe – producent Poznań

Czym powinien się wyróżniać producent toreb papierowych? Przede wszystkim profesjonalnym podejściem do klienta, dlatego nasza firma tworzy indywidualne projekty toreb. Bierzemy pod uwagę wszystkie potrzeby klienta i jego wytyczne. Możemy stworzyć dla Twojej firmy ekologiczne torby papierowe bez nadruku, torby papierowe z logo a także bardziej ekskluzywne torby papierowe laminowane. Są one bardziej wytrzymałe na przykład ze względu na warunki pogodowe – podczas deszczu zwykła torba papierowa może ulec zniszczeniu.

 

Torby papierowe na wymiar
ferrari torba papierowa z nadrukiem
Torba papierowa z nadrukiem Eska
Wymiary standardowe w cm

Szerokość Dno / Bok Wysokość
18 9 23
22 10 30
22 11 25
25 15 30
25 15 41
31 18 43
32 16 44
45 16 54

Ekologiczny Poznań – firmowe torby papierowe

Jeżeli jesteś jedną z tych osób, które kierują się ekologicznym stylem życia, zapewne wprowadziłeś te zasady również do swojej firmy. W takim wypadku nie możesz proponować swoim klientom zwykłych reklamówek ze sztucznych tworzyw, które zaśmiecają środowisko. W tym wypadku ekologiczne torby papierowe zwiększą prestiż Twojej firmy u osób, które zwracają uwagę na tematy ekologii. Torby ekologiczne naszej produkcji mogą posiadać nadruk jeśli takiego potrzebujesz.

Torby papierowe Poznań

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z miasta Poznań do zapoznania się z naszą ofertą toreb papierowych. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze torby papierowe spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów, dlatego stawiamy na wysoką jakość użytych materiałów, które w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem pozwalają nam tworzyć świetne opakowania jednocześnie dbając o środowisko.

Nasza oferta

Torby reklamowe

Skontaktuj się