Torby papierowe Lublin

Rozwijasz swoją markę w mieście Lublin i zastanawiasz się w jaki sposób dotrzeć do większego grona potencjalnych, lokalnych klientów? Chcesz zainwestować w marketing lokalny, który przyniesie Ci realny i szybki napływ zainteresowanych Twoją ofertą? Bierzesz udział w konferencjach a może prowadzisz swoje szkolenia biznesowe? Jeśli odpowiedziałeś tak na którekolwiek z pytań to nasza oferta będzie dla Ciebie idealna. Torby papierowe z logo naszej produkcji spełniają oczekiwania największych marek dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu.

Torby papierowe Lublin

Torebki papierowe Lublin – czy warto w nie zainwestować?

W zależności od wymogów Twojej marki możemy Ci zaproponować torby papierowe z nadrukiem lub bez, ekskluzywne torby laminowane, które są odporne między innymi na uszkodzenia mechaniczne oraz ekologiczne torebki papierowe. Każda z nich może być zaprojektowana w wybranych rozmiarze, kształcie, wzorze czy kolorze. Jest jednak rzecz, która łączy je wszystkie – wysoka jakość wykonania i jakość użytych materiałów. Bez wątpienia, opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu jako producent, możemy zagwarantować, że torby papierowe naszej firmy będą również wizytówką Twojej marki. Profesjonalne produkty potrzebują profesjonalnego opakowania.

 

Torby papierowe na wymiar
ferrari torba papierowa z nadrukiem
Torba papierowa z nadrukiem Eska
Wymiary standardowe w cm

Szerokość Dno / Bok Wysokość
18 9 23
22 10 30
22 11 25
25 15 30
25 15 41
31 18 43
32 16 44
45 16 54

Torby papierowe z logo

Logo to znak rozpoznawczy Twojej marki. Chcąc dotrzeć do większego grona klientów powinieneś zwiększyć znajomość tego znaku stosując między innymi marketing lokalny. Każda osoba mieszkająca w mieście Lublin powinna kojarzyć Twoje usługi czy produkty z logo a torby papierowe pomogą Ci zapaść w pamięci mieszkańców miasta. Nasz zespół pomoże Ci wykonać odpowiedni projekt torby tak, aby spełniała ona estetyczne i funkcjonalne wymogi Twoich klientów.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby prowadzące własną działalność w mieście Lublin. Dostarczamy zamówienia pod wskazany adres, gwarantujemy szybką realizację, sprawny kontakt z biurem obsługi klienta i najwyższej jakości torby papierowe.

Nasza oferta

Torby reklamowe

Skontaktuj się