Torby papierowe – dla kogo?

Torby papierowe są doskonałą formą reklamy. Można na nich nadrukować logo firmy, różne hasła czy inne grafiki. Pokazują także, że przedsiębiorstwu, firmie, czy właścicielowi sklepu zależy na aktywnym uczestnictwie w dbaniu o bezpieczeństwo środowiska. Coraz częściej spotykane są w sklepach – zarówno tych mniejszych, jak i większych. Dla kogo jeszcze są przeznaczone torby papierowe?

Continue reading
Posted in Bez kategorii | Leave a comment

Dlaczego torby papierowe są coraz popularniejsze w sklepach?

Coraz więcej właścicieli sklepów decyduje się na wyposażenie swoich lokali w papierowe torby reklamowe, w zamian za ich plastikowe odpowiedniki. Szkodliwość plastiku dla środowiska jest obecnie powszechnie znana i przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na bardziej ekologiczne rozwiązania – czy to w przypadku reklamy, opakowań, czy produktów. Dlaczego te decyzje są tak popularne?

Continue reading
Posted in Bez kategorii | Leave a comment

Jakie są dostępne rodzaje toreb papierowych?

To oczywiste, że przy wyborze odpowiedniej torby do pakowania zakupów w twoim sklepie lub na upominki pragniesz wybrać najlepszą możliwą opcję na rynku. Decydując się na papierowe torby reklamowe, poznaj pełen zakres materiałów i sposobów wykonania, z jakich możesz skorzystać i wybierz rozwiązania, które najbardziej Tobie odpowiadają.

Continue reading
Posted in Bez kategorii | Leave a comment

Papierowe torby reklamowe – dlaczego warto je wybrać?

Torebki reklamowe coraz częściej wykorzystywane są nie tylko w sklepach stacjonarnych, lecz także podczas różnego rodzaju targów i wystaw, jako paczki z upominkami i gadżetami reklamującymi firmę. Warto poświęcić czas na znalezienie najlepszej opcji, która pomoże zapaść firmie w pamięć klientom

Continue reading
Posted in Bez kategorii | Leave a comment

Jak wygląda tworzenie nadruków na torbach papierowych?

Torby papierowe cieszą się dużą popularnością głównie ze względu na ekologiczną produkcję oraz dużą wytrzymałość. Zawdzięczają to odpowiedniemu doborowi materiałów oraz maszynowej precyzji podczas procesu produkcji, co przekłada się również na czas wykonywania jednej torby. To jednak w rękach drukarzy leży przygotowanie właściwego projektu oraz wybranie sposobu druku, jaki ma nanieść grafiki na torby papierowe. Aktualnie najczęściej w drukarniach dostępny jest w ofercie fleksodruk oraz sitodruk. Co to za metody i kiedy są wykorzystywane?

Continue reading
Posted in Bez kategorii | Leave a comment

Ekologia ponad wszystko, czyli papierowe torby sklepowe

Wykorzystywane przez sklepy torby foliowe, już dawno zostały uznane za szkodliwe dla środowiska. Właściciele starają się więc szukać opakowań alternatywnych, dzięki czemu mogliby przyczynić się do większej dbałości o ekologię. W wielu sieciówkach zostały one już zastąpione przy pomocy reklamówek biodegradowalnych, jednak są i takie marki, które ograniczyły swoje torby tylko do tych papierowych. To one promują styl życia pro eko i wybierają rozwiązania pozytywnie odbierane przez resztę społeczeństwa.

Continue reading
Posted in Bez kategorii | Leave a comment

Jak wygląda proces produkcji toreb?

Papierowe torby reklamowe są aktualnie jednym z najchętniej wybieranych gadżetów, wykorzystywanym do promocji firm na rynku. Przedsiębiorcy decydują się na ten sposób reklamy głównie ze względu na funkcjonalność oraz trwałość produktów, dzięki czemu mogą one później zostać wykorzystane ponownie przez nowych użytkowników. Działy marketingu zlecają zazwyczaj hurtowe wykonanie takich toreb producentom, którzy mają wiele do zrobienia, zanim dostarczą gotowy produkt do firm. Jak więc wygląda proces produkcji i na co mają wpływ przedsiębiorcy?

Continue reading
Posted in Bez kategorii | Leave a comment

Papierowe torby reklamowe

Gadżety reklamowe pełnią bardzo ważną funkcję w procesie budowania wizerunku każdej firmy na rynku. Coraz częściej jednak sięga się po mniej oczywiste rozwiązania, które wbrew wcześniejszej opinii są naprawdę skuteczne i przyciągają klientów. Mowa o drobnych upominkach, rozdawanych podczas konferencji, targów czy podczas finałów konkursów, gdzie każdy otrzymuje torbę z logiem firmy, a w niej mnóstwo drobiazgów. To właśnie torba przykuwa uwagę obdarowywanych osób – jej elegancki i ciekawy wygląd – dlatego warto zadbać o najmniejsze szczegóły i znaleźć producenta godnego zaufania.

Continue reading
Posted in Bez kategorii | Leave a comment

Popularność papierowych toreb laminowanych – od czego jest zależna?

Torby papierowe laminowane stają się coraz popularniejsze - takie są fakty. Coraz więcej producentów sięga po nie w celu zwiększenia świadomości marki user.html , jak również by pokazać, że ich sklep bądź przedsiębiorstwo dba o swoich klientów, oferując bardziej luksusowe rozwiązania. Mało kto jednak zastanawia się, dlaczego torby laminowane osiągnęły taką renomę wśród klientów. Czym jest ona spowodowana?

Continue reading
Posted in Bez kategorii | Leave a comment

Czy warto jest wprowadzić laminowane torby papierowe do sklepu stacjonarnego?

W dzisiejszych czasach przedsiębiorcy prześcigają się w wynajdywaniu coraz to nowych sposobów na przyciągnięcie uwagi klienta. Część z nich stawia na klasyczną promocję swoich produktów, część sięga po sposoby takie jak wpływanie na podświadomość osoby odwiedzającej sklep w celu zachęcenia jej do dokonania zakupu. Co mają z tym wspólnego laminowane torby papierowe? Jak się okazuje - dość sporo.

Continue reading
Posted in Bez kategorii | Leave a comment