Torby papierowe na zakupy – dlaczego warto?

W ostatnich latach rośnie świadomość konsumentów na temat szkodliwości stosowania plastikowych toreb, dlatego coraz więcej sklepów wprowadza do swojej podstawowej oferty papierowe torby na zakupy. Obecnie w większości dużych marketów, jak i mniejszych, osiedlowych sklepów i piekarni można zapakować w nie zakupione produkty. Dlaczego to rozwiązanie staje się tak popularne?

Continue reading
Posted in Bez kategorii | Możliwość komentowania Torby papierowe na zakupy – dlaczego warto? została wyłączona

Torby laminowane na prezent

Zbliżająca się uroczystość świąteczna, służbowa, czy urodziny to doskonały pretekst, by obdarować bliskich lub współpracowników prezentami i drobnymi upominkami. Aby prezent był jeszcze bardziej wyjątkowy, warto go zapakować w oryginalny sposób. Na rynku znaleźć można wiele różnych możliwości, jedną z nich są laminowane torby papierowe.

Continue reading
Posted in Bez kategorii | Możliwość komentowania Torby laminowane na prezent została wyłączona

Dlaczego warto wybrać torby papierowe dla restauracji i cateringu?

We współczesnym, zabieganym świecie coraz ludzie częściej decydują się na zakup posiłków na wynos, z dostawą do domu lub skorzystanie z ofert firm cateringowych, które przygotowują posiłki na każdy dzień. Wśród dostawców jedzenia często pojawia się pytanie – jakie opakowania wybrać do transportu przygotowanego posiłku i jak w bezpieczny sposób je dostarczyć? Dania często pakowane są w styropianowe lub plastikowe pudełka, jednak je także trzeba przetransportować do klienta. Restauracje coraz częściej decydują się na papierowe torby z szerokim dnem, co bez wątpienia wzbudza sympatię wśród klientów.

Continue reading
Posted in Bez kategorii | Możliwość komentowania Dlaczego warto wybrać torby papierowe dla restauracji i cateringu? została wyłączona

Do czego można wykorzystać torbę papierową?

Torby papierowe są produktem bardzo praktycznym i wygodnym w użytku, dlatego tak chętnie wybierane są wśród różnego rodzaju sklepów, firm, czy osób prywatnych. Poza swoją funkcjonalnością wyróżniają się na rynku bardzo wieloma zastosowaniami i są przy okazji produktem tanim i ekologicznym. Kiedy najczęściej stosowane są papierowe torby?

Continue reading
Posted in Bez kategorii | Możliwość komentowania Do czego można wykorzystać torbę papierową? została wyłączona

Torby papierowe – dla kogo?

Torby papierowe są doskonałą formą reklamy. Można na nich nadrukować logo firmy, różne hasła czy inne grafiki. Pokazują także, że przedsiębiorstwu, firmie, czy właścicielowi sklepu zależy na aktywnym uczestnictwie w dbaniu o bezpieczeństwo środowiska. Coraz częściej spotykane są w sklepach – zarówno tych mniejszych, jak i większych. Dla kogo jeszcze są przeznaczone torby papierowe?

Continue reading
Posted in Bez kategorii | Możliwość komentowania Torby papierowe – dla kogo? została wyłączona

Dlaczego torby papierowe są coraz popularniejsze w sklepach?

Coraz więcej właścicieli sklepów decyduje się na wyposażenie swoich lokali w papierowe torby reklamowe, w zamian za ich plastikowe odpowiedniki. Szkodliwość plastiku dla środowiska jest obecnie powszechnie znana i przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na bardziej ekologiczne rozwiązania – czy to w przypadku reklamy, opakowań, czy produktów. Dlaczego te decyzje są tak popularne?

Continue reading
Posted in Bez kategorii | Możliwość komentowania Dlaczego torby papierowe są coraz popularniejsze w sklepach? została wyłączona

Jakie są dostępne rodzaje toreb papierowych?

To oczywiste, że przy wyborze odpowiedniej torby do pakowania zakupów w twoim sklepie lub na upominki pragniesz wybrać najlepszą możliwą opcję na rynku. Decydując się na papierowe torby reklamowe, poznaj pełen zakres materiałów i sposobów wykonania, z jakich możesz skorzystać i wybierz rozwiązania, które najbardziej Tobie odpowiadają.

Continue reading
Posted in Bez kategorii | Możliwość komentowania Jakie są dostępne rodzaje toreb papierowych? została wyłączona

Papierowe torby reklamowe – dlaczego warto je wybrać?

Torebki reklamowe coraz częściej wykorzystywane są nie tylko w sklepach stacjonarnych, lecz także podczas różnego rodzaju targów i wystaw, jako paczki z upominkami i gadżetami reklamującymi firmę. Warto poświęcić czas na znalezienie najlepszej opcji, która pomoże zapaść firmie w pamięć klientom

Continue reading
Posted in Bez kategorii | Możliwość komentowania Papierowe torby reklamowe – dlaczego warto je wybrać? została wyłączona

Jak wygląda tworzenie nadruków na torbach papierowych?

Torby papierowe cieszą się dużą popularnością głównie ze względu na ekologiczną produkcję oraz dużą wytrzymałość. Zawdzięczają to odpowiedniemu doborowi materiałów oraz maszynowej precyzji podczas procesu produkcji, co przekłada się również na czas wykonywania jednej torby. To jednak w rękach drukarzy leży przygotowanie właściwego projektu oraz wybranie sposobu druku, jaki ma nanieść grafiki na torby papierowe. Aktualnie najczęściej w drukarniach dostępny jest w ofercie fleksodruk oraz sitodruk. Co to za metody i kiedy są wykorzystywane?

Continue reading
Posted in Bez kategorii | Możliwość komentowania Jak wygląda tworzenie nadruków na torbach papierowych? została wyłączona

Ekologia ponad wszystko, czyli papierowe torby sklepowe

Wykorzystywane przez sklepy torby foliowe, już dawno zostały uznane za szkodliwe dla środowiska. Właściciele starają się więc szukać opakowań alternatywnych, dzięki czemu mogliby przyczynić się do większej dbałości o ekologię. W wielu sieciówkach zostały one już zastąpione przy pomocy reklamówek biodegradowalnych, jednak są i takie marki, które ograniczyły swoje torby tylko do tych papierowych. To one promują styl życia pro eko i wybierają rozwiązania pozytywnie odbierane przez resztę społeczeństwa.

Continue reading
Posted in Bez kategorii | Możliwość komentowania Ekologia ponad wszystko, czyli papierowe torby sklepowe została wyłączona